הזמנתך בוצעה בהצלחה !!!
SPACE FANTASY - מסע בין כוכבים לכל המשפחה

פרטי הטבה

SPACE FANTASY – ספייס פנטזי חוזר לכבוד הקיץ
מסע בין כוכבים לכל המשפחה!

מוזיאון הסלפי – חלל הראשון מסוגו אשר הושק לראשונה בישראל מתחדש עם חללים חדשים בעיצוב החלל ואתם מוזמנים להיכנס לחוויה פורצת גבולות לכל המשפחה! למעלה מ- 15 חללים שונים, מתחם XBOX, מתחם יצירה ומסע אחד בלתי נשכח לירח!
בנוסף, הוקם חלל שכולו מחווה לזכרם של משפחת רמון אילן, רונה ואסף ז"ל בשיתוף קרן רמון ויוקרן סרט חדש על מערכת החלל והשמש. ספייס פנטזי הוקם לראשונה בישראל במתחם ארנה שבהרצליה ומתפרש על פני 2500 מטר!
במתחם, הקהל יפגוש 15 חללים שונים ומחודשים, חללי צילום והשראה בנושא חלל, בניהם מתחם אולטרה לייט מהפנט, ומתחמי צילום מרהיבים ראשונים מסוגם בישראל. בנוסף, הלקוחות ייהנו ממתחם XBOX אינטראקטיבי, מסע אור קולי לירח. ב360° המספר את סיפורה של החללית "ארנה" שעתידה להמריא עם האסטרונאוט אדם ישראלי בדרכה לירח ופינות יצירה ועוד מלא הפתעות.
במתחם עוצבו והוקמו, בשיתוף עם תיאטרון מסתורין, 15 חללי השראה – חדרים מעוצבים בסגנון העולה על כל דמיון בנושא החלל אותו המתחם מנגיש לילדים. החדרים מהווים מקום למחשבה והעצמה אישית וכמובן כתואם לטרנד הסלפי אופציית צילום אטרקטיבית.  בין הנושאים של החדרים: כל המשפחות דומות ושונות בדרכן. אל תתייג אותי, כולנו שווים ועוד. בנוסף, הוקם חלל שכולו מחווה לזכרם של משפחת רמון וסרט הסברה מונגש לילדים המסביר על מערכת החלל והשמש.
אילן רמון - האסטרונאוט הישראלי הראשון, רונה רמון – אשתו והמייסדת של קרן רמון, ובנם סרן אסף רמון שהמשיך את דרך אביו כטייס קרוב, ונפטר בטרם עת בעת שירותו הצבאי. מרונן שרון הבעלים של קניון ארנה נמסר:
"מאוד מרגש לחדש את החללים והמתחם כולנו ציפייה לשנים עמוסות אירועים איכותיים ומתחמי בילוי למשפחות בסטנדרט הגבוה ביותר שנראה בישראל! אנחנו מקפידים על כל כללי משרד הבריאות ונצמדים להנחיות. מצפים בכיליון עיניים לקהל ישראלי שיגיע להנות מכמה רגעים של אושר משפחתי בחופשת הקיץ!

  • המתחם פתוח עד 31.08 כולל סופי שבוע.
  • מומלץ לגילאים 3-12
  • שעות וימי הפעילות:
    ימים א` – ה` - 10:00-18:00
    ימי שישי – 09:00-15:00
    ימי שבת – 09:00-19:00

על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש לשריין תיאום הגעה מראש כאן > ולהגיע לקופת בית העסק עם הקוד שהתקבל. ייתכנו שינויים בשעות וימי הפעילות – יש להתייחס למועדי תיאום ההגעה באתר הפרויקט.

כתובת: מתחם ארנה, הרצליה - השונית 2, הרצליה.
מקורה, ממוזג, וחניה בשפע (שעה ראשונה חינם)
ניתן לחפש בWAZE – ספייס פנטזי

אופן מימוש ההטבה:
יש לתאם הגעה מראש. בסיום ההזמנה יתקבל קוד קופון במייל ובנייד. לאחר קבלת הקוד יש להיכנס לאתר המוזיאון בכתובת:  www.spacefantasy.co.il לבחור תאריך, שעה מבוקשת להגעה ולחצו על כפתור ההרשמה. בטופס הרישום מלאו את הפרטים הנדרשים השתמשו בחצים למעבר בין הימים והשבועות. בסיום ההזנה יתקבל אישור תיאום הגעה למייל, יש להציג את האישור בכניסה לתערוכה.